1. Ulepsz i popraw stronę zespołu 5 razy do roku. Nie zaśmiecaj, niech będzie przyjazna dla fanów. Możesz się spytać ich o uwagi i sugestie.

2. Znajdź 5 słów kluczowych i fraz, które najlepiej opisują Twój zespół. Zastanów się czego Twój potencjalny fan będzie szukał. Następnie wpisz kluczowe słowa w ‚tag‘ tytułu, metatag i na samej stronie. W ten sposób zostaniesz odnaleziony nie tylko po nazwie zespołu, ale także po innych słowach, na przykład: styl muzyczny: rock, lokalizacja: Sztum, nazwa Twojego najlepszego miejsca na koncert, nazwa płyty, nazwa utworu itd.

3.‘Linkuj’ swoja stronę z innymi stronami. Nawiązuj rozmowy przez sieć i wymieniaj się z rozmówcami linkami do stron. Zacznij od wpisania nazwy swojej strony www na wszystkich portalach społecznościowych na których jesteś i zaangażowania w to swoich najbliższych.

4. Bloguj 3 razy w tygodniu. Regularne blogowanie umożliwi lepsze poznanie tematu własnej drogi twórczej i umożliwi rozmowy na temat muzyki. Pozwoli to na zwiększenie wielkości, jakości i przejrzystości witryny, a przez to łatwiejszą wymianę linków do strony www.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.