Chciałbym zaprezentować Wam nowy, ciekawy projekt jakim jest portal Klipon.pl. POLECAM!

Klipon.pl to portal społecznościowy, na którym twórcy teledysków spotykają się z muzykami, zespołami muzycznymi i producentami muzyki, którzy umieszczają, na założonych na portalu profilach, swoje nagrania muzyczne. Utwory te mogą być pobierane w celu wykonania teledysku, zarówno przez amatorskich, jak i bardziej lub mniej profesjonalnych filmowców, animatorów bądź innych miłośników wizualizacji. Autorzy muzyki zyskują teledyski nakręcone do ich utworów i mogą je bezpłatnie wykorzystać, poprzez umieszczenie playera Klipon.pl na swojej stronie internetowej i profilach w innych portalach. Mogą też uzyskać lub kupić licencję od Klipon.pl: na użycie teledysku w swoich materiałach promocyjnych, na zamieszczanie go na płytach CD, DVD, Blue-Ray i innych nośnikach, na emisję telewizyjną bądź w innych celach marketingowych. Mogą również wykorzystać sam pomysł lub scenariusz teledysku.

zebra1

Autorzy teledysków mają okazję zaprezentować swoją inwencję twórczą i umiejętności w zakresie produkcji klipów, biorąc przy tym udział w rozmaitych konkursach ogłaszanych cyklicznie na portalu Klipon.pl. Najlepsze prace, wybrane najpierw w wyniku głosowania internautów, a następnie przez jury, są nagradzane, a każdy twórca ma szansę na to, że jego teledysk zostanie doceniony i wykorzystany przez autorów muzyki. Dodatkowo ma szansę zarobić, w przypadku odpłatnego przekazania licencji do swojego klipu.

Klipon.pl jest też miejscem dla każdego kto lubi odkrywać nową muzykę, szuka inspiracji lub po prostu lubi dobrą zabawę.

zebra2

Główną inspiracją była pasja do muzyki i świadomość trudności jakie stoją przed każdym młodym twórcą, znanych dobrze autorom portalu z autopsji.

Poprzedni artykułProdukujemy teasery
Następny artykułFacebook wprowadza opłaty dla administratorów stron!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj