Od niedawna Facebook wprowadza opłaty dla administratorów stron za promowanie wpisów, w wyniku czego tylko 10% fanów strony otrzymuje aktualizacje zamieszczane na stronie.

Aby otrzymywać wszystkie wiadomości z fejsbukowej strony ‘promocji muzycznej‘, wykonaj następujące czynności:
1) Wejdź na naszą stronę.
2) Najedź kursorem na “Lubisz to” i kliknij na “Dodaj do listy zainteresowań…”

Jeśli posiadasz stronę firmową na FB (stronę zespołu), poinformuj swoich fanów o najnowszych zmianach i zachęć do dodania swojej strony do listy zainteresowań.

PS. Facebook jak i inne tego typu portale społecznościowe, po raz kolejny pokazują, że inwestowanie czasu w budowanie trwałej relacji z fanami na takim portalu są raczej ryzykowne. Kto wie, czy Facebook nie podzieli kolejnego losu Myspace’a? Nie próbuję zniechęcić do używania portali społecznościowych ale tak jak już wspominałem we wcześniejszych wpisach, apeluję o posiadanie własnej domeny, własnej strony internetowej, o budowanie mailing listy jako najlepszego i najskuteczniejszego narzędzia do budowania długotrwałych relacji z fanami.

Po więcej informacji dotyczących najnowszych zmian na facebook’u odsyłam Was do wpisu na blogu Cyfropolis, na który się właśnie natknąłem i który polecam.

Poprzedni artykułKlipon – Serwis Muzyczno-Teledyskowy
Następny artykułMetallica wydaje płytę niezależnie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj